Kalde talu külastus!

Me ootame inimesi külla. Kitsi vaatama, juttu puhuma ja targemaks saama.

Igast külastussoovist palume teada anda võimalikult vara. Plaani oma külastus kasvõi mitu kuud ette, aga nädal ette tuleb kindlasti küsida, et kas saame Sind, Su pere, Su seltskonda või töötiimi võõrustada.

Meie kontaktid:

Mart 52 55 137, martkase@gmail.com
Teele 56 673 357

Loomulikult on ette teatamisega võimalik soetada meie juurest kitsepiima ja toorjuustu ning ca viieks minutiks visata pilk peale kitsedele.

Aga iga pikem ja põhjalikum külastus nõuab meilt ettevalmistust ning tahame oma asju teha võimalikult hästi, seega oleme koostanud kolm paketti vastavalt külastussoovidele, mida meile laekub. Uudista neid "pakette" ning vali välja!


KÜLASTUS KITSED JA NAKSAKAD!


Kellele:

Perekondadele, sõpradele, igas vanuses seltskondadele, kes soovivad vaadata kitsi ning maitsta värskeid kitsepiima tooteid.

Sisu:

Tutvustame oma kitsi ning nende elu. Samuti märkab silm meie vabakäigu kanu ja ennast saputab inimeste ees ka härrasmees kukk. Täitsa võimalik, et ringi hullab ka pakatava energiaga iiri setter Puntsel.

Pärast jalutuskäiku loomade juures istume maha avara vaatega suvekööki ning maitseme eelmisel õhtul valmistatud erinevate maitsetega toorjuuste, samuti saab mekkida külma kitsepiima ja võimalik, et ka kitsepiima jogurtit. Värskus loeb ning laual on ka vastavalt võimalusele mõned hooajalised erinevad naksakad põllult, aiast või metsast. Loomulikult saab kohvi, teed ja õunamahla.

Pikkus: ca 1,5 tundi

Hind ja grupi suurus:

Kuni 4 inimest 30€, iga lisanduv inimene 5€, maksimum grupi suurus 15 inimest.


KONSULTATSIOON KITSED, LAPSED, MAAELU!


Kellele:

Inimestele, kes mõlgutavad mõtet, et võtaks kitsed või üldse loomad või teeks julge sammu, et koliks linnakeskkonnast (osaliselt) maale.

Sisu:

Tutvustame oma kitsi, oma päevaplaani ning räägime oma aastaringsest tegevusest. Saab maitsta meie erinevaid kitsepiima tooteid. Samuti räägime, et mida ja kuidas oleme oma majapidamises viimase viie aasta jooksul uuendanud ja ehitanud.

Tuleb meeles pidada, et meie ei ole kitsekasvatuse või põllumajanduse konsulendid, nii on meie arvamus ning lähenemine eelkõige isiklik peegeldus asjadest, mis meile on olulised.

Pikkus: ca 2 tundi

Hind ja grupi suurus:

See jutuajamine on põhjalikum, seega saab sellest osa võtta korra kuni 4 inimest ning hind on 30€.
 

MÕTTELAKS INIMESED, LOOD, KOMMUNIKATSIOON!Kellele:


Ettevõtetele, organisatsioonidele, ühingutele, kes tahavad oma ca 10 liikmelisele meeskonnaga teha midagi, mis on samal ajal inspireeriv ning ka mõtteid tekitav, et kuidas oma tööd paremini teha.

Sisu:

Tutvustame oma loomi ning räägime oma elust. Saab maitsta erinevaid kitsepiima tooteid ning võimalusel hooajalisi värskeid saadusi põllult või metsast. Loomulikult kohvi, tee, õunamahl ja muud lihtsalt taustanaksakad.

Peremees Mart peab lühiloengu, et kuidas on kommunikatsioon tänapäeval oluline igas tegutsemisvaldkonnas. Mart räägib, et kuidas aktiivne enese avamine aitab kaasa meie tegevusele ning kuidas samasugust lähenemist saaks kasutada ükskõik millises organisatsioonis olenemata selle suurusest, tegevusest või sihtrühmast.

Pikkus: ca 3 tundi.

Hind:

Täpne hind sõltub sellest, et mitu inimest osaleb ning kas ja kuidas täpsemalt peremees süveneb eelnevalt ettevõte/ühingu kommunikatsiooni(plaanidesse), aga ca 10 inimese mõttelaksaga eest esitame arve ca 300€.


Ootame Sind külla, et saaksime olla inspiratsiooniks.


Külastaja meelespea:

1) Riietu vastavalt ilmale. Kui on sajused ajad, siis on potikud/matkasaapad vajalikud. Ära külmeta.

2) Külastused saavad toimuda ainult päevasel ajal vahemikus kell 10 - 16.

3) Kuula peremeest ja perenaist. Ennem loomade aedikusse minemist räägime ära, mis on oluline.

3) Ole rõõmsameelne ja avatud. Sa oled maal, siin pole kõik viks ja viisakas, aga siin silm särab.

Kontakt:
martkase@gmail.com, 52 55 137